Katlanır Cam Balkon Nedir? Baysanlar Cam Balkon

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

BAYSANLAR CAM BALKON

 

Baysanlar Cam Balkon | Katlanır Cam Balkon | Vitrin Camlama


CAM BALKON DA AKSESUAR VE ALÜMİNYUM SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.
Change this text !
Son yıllarda giderek yaygınlaşmaya başlayan Vitrin camlama birçok farklı alanda rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Vitrin cam balkon sistemleri daha çok evlerde gözümüze çarpıyor gibi olsa da son yıllarda cafe ve restoranlarda da yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Özellikle bahçesi olan cafe ve restoranlar, soğuk havalarda bahçelerini kullanabilmek ve müşterilerini çevrenin görüntüsünden mahrum bırakmamak için vitrin cam sistemlerini tercih etmektedirler.

Vitrin cam sistemleri özellikle kullanış açısından büyük kolaylık sağlıyor. İhtiyaç duyulduğu anda balkon tamamen açılabilir ihtiyaç anında da balkonun her yeri anında kapatılabilir. Bu sayede de ortamın hava alması sağlanmış olur.

Vitrin Cam balkon sistemlerinde kullanılan camların kalınlığı 10mm, alüminyum kısımların kalınlığı ise 12mm’dir. Bu sayede balkonda ve bahçenizde çok fazla yer işgal etmezler. Aynı zaman da dışarıdaki sesin ve havanın içeriye girmesini de engellerler. Kapatıldıklarında hiçbir yerde açık nokta bırakmazlar ve ortamı soğuk havadan korurlar. Aynı şekilde açıldıkları zamanda en alt kısmı ile zemin arasında açıklık meydana gelmez.