Katlanır Cam Balkon Nedir? Baysanlar Cam Balkon

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

BAYSANLAR CAM BALKON

 

Cam Balkon Fiyatları

Kış aylarında insanlar yüksek doğalgaz faturalarının fiyatlarını düşürmek için çeşitli yöntemler ararlar. Dış cephe kaplaması, evin içine ve dışına yalıtım gibi çözümler doğalgaz faturalarının tutarlarını düşürebildiği gibi, cam balkonlar da soğuğun önlenmesinde ve evin ısısının korunmasında önemli role sahiptirler. Bu sebeple cam balkon fiyatlarını hesaplarken, bu durumun da hesaba katılması gerekmektedir.

Evde evcil hayvan bakanlar, küçük çocukları olanlar ve balkonlarını kullanmak isteyenler, yüksek katta oturduklarında tehlike söz konusu olmaktadır. Cam balkonlar sayesinde bu tehlikelerin önüne geçilebilmektedir. Katlanabilir özellikleriyle kış aylarında ya da istenildiği zamanda kolay bir hareketle zorlamadan açılabilmekte ve kapanabilmektedirler. Bu sebeple katlanabilir cam balkonlar kış aylarında da balkonların kullanılabilmesine olanak sağlamaktadırlar.

Baysanlar Cam Balkon üretici, evlerin balkonlarına, iş yerlerine, cafelere ve restoranlara cam balkon kaplaması yapmaktadır. Uygun fiyat avantajları sunan firma, bünyesinde çalıştırdığı uzman ekip ile sipariş edilen işi kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Katlanır cam yaptırmak için bu firma ile iletişime geçebilir ve firmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Cam Balkon Sistemleri

Balkon sefası ülkemizin vazgeçilmez kültürel değerleri arasında yer almaktadır. Yaz geldiğinde her gün pikniğe gidemeyeceğimiz için, çayımızı kahvemizi alır ve balkona çıkarız. Bu sayede temiz hava alır ve yazın tadını çıkartırız. Fakat maalesef ki mevsim kış olduğu zaman böyle bir keyif işkence haline gelebiliyor. Şayet kışın balkonda oturmak isterseniz, oldukça üşüyebileceğiniz ihtimali bir kenara dursun, çayınızın ve ya kahvenizin içerisine toz toprak kaçabilir. Bu da şevkinizin kaçmasına neden olabilir. Fakat bunun önüne geçebileceğiniz bir sistem mevcut.

Cam balkon sistemleri bu ihtiyacınıza karşılık vermekte. Balkonunuzu tamamen katlanabilir camlar ile donatan bu sistem sayesinde, kış geldiğinde dahi balkon sefası yapabilirsiniz. Dahası yaz geldiği zaman cam balkon sisteminizi kolayca katlayabilir ve temiz hava ile yeniden buluşabilirsiniz. Ayrıca cam balkonlar size sadece balkon sefası sürdürmekten ziyade, kapalı olduğu süre boyunca balkonunuza istenmeyen tozların ve haşerelerin girmesini de engelliyor.

Katlanır cam balkon sistemlerinin sağladığı daha birçok avantaj mevcut. Bir cam balkon satın alarak bu avantajlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Rüzgar Perdeli Cam Balkon

Hem evinize daha şık bir görünüm vermek, hem de daha iyi bir balkon keyfi için cam balkon kesinlikle aradığınız şey! Gerek sürme cam balkon olsun gerekse vitrin askılı cam balkon olsun içiniz rahat bir şekilde baysanlar cam balkonu tercih edebilirsiniz.

Cam balkon sistemleri evinize getirdiği şıklık ile beraber sizlere ferahlığı da sunuyor. Soğuk ve rüzgarlı havalar nedeni ile balkon keyfinize ara vermenize gerek yok. Rüzgar perdeli cam balkonlar sayesinde balkonunuzda rahatça oturabilir ve çayınızı yudumlayabilirsiniz. Ayrıca şık tasarımı sayesinde sunduğu görsel ferahlık ile de misafirlerinizi balkonunuzda ağırlayabilir ve güzel bir akşam yemeği sonrası muhabbetinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bununla birlikte cam balkonlar oldukça pratiktirler.

Cam balkon sistemlerini istediğiniz zaman rahatlıkla katlayabilir ve temiz havanın içeri girmesine izin verebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Öncelikle cam balkonunuzda bulunan kilidi açmalısınız. Buradan sonra cam balkonunuzu oluşturan bölümleri sıra sıra katlayabilir ve balkonunuzun açılmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli fiyat seçenekleri ile birçok cam balkon mevcut. Bu cam balkon modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve balkonunuza ayrı bir hava katabilirsiniz. Gerisi sizin keyfinize kalmış.

Askılı Cam Balkon

İnsanlar cafe, bar, restoran gibi yerlere gittiklerinde, güzel donanıma ve şık tasarıma sahip olan mekanları ikinci defa da tercih ederler ve tavsiyede de bulunurlar. Özel işletmelerin tasarımlarını yaparken, cam kullanımı çok önemlidir. Cam, mekana derinlik ve şıklık katar. Aynı zamanda kullanışlı alan yaratmak için de oldukça etkilidir.

Cafe, bar, restoran gibi yerlerde askılı cam balkon en sık tercih edilen balkon türlerindendir. Sigara yasağının gelmesi, kapalı alanlarda sigara içilmesinin önüne geçmiştir. Özellikle kış aylarında insanlar gittikleri yerlerde soğuk havaya çıkarak konforlarını kaçıracak hareketlerde bulunmak istemezler. Katlanabilir cam balkon, bu tür yerlerde sigara içme yasağını ortadan kaldıran bir çözümdür.

Baysanlar Cam Balkon, tekniğini kullanarak, kaliteli malzeme ile uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Vitrin camlama, askılı cam balkon, katlanabilir cam balkon, sürme cam balkon gibi işlerde profesyonel çalışma ekibiyle uygun camlama sistemini kullanmaktadır. Ölçü alımı yapıldıktan sonra isteğe bağlı olarak seçilen cam balkon türünü en kısa süre içerisinde monte eden firma, uzun ömürlü kullanım sağlayacak hizmet vermektedir.

tKatlanır Cam Balkon Avantajları

Balkonlar, insanların rahat bir nefes alabilmeleri, çevrelerini izleyebilmeleri, manzaraya açık alanda oturabilmeleri için aslında evin en önemli kısımlarından birisidir. Balkonlar aynı zamanda bazı fazlalık eşyaların konumlandırılabilmesi için de uygun yerlerdir. Ancak eşyaların açık havada yıpranması söz konusu olduğunda, bu tür bir işlev için kullanılamamaktadırlar.
Balkonları daha kullanışlı kılmak ve yaz kış kullanabilmek için son yıllarda hızla yaygınlaşan cam balkonlar yaptırılmaktadır. Cam balkonlar, balkonların da eve dahil olmasını ve kış günlerinde de rahatlıkla kullanılabilmesini sağlamaktadırlar. Katlanır cam kullanılarak yapılan cam balkonlar, hem açık balkon hem de kapalı balkon olarak kullanılabilmektedir. Yani cam balkonların sandığınızdan çok daha fazla avantajı bulunmaktadır. Öyle ki katlanabilir cam balkon, kış aylarında soğuk günlerde evin ısısını bile etkilemektedir. Dışarıdan gelecek olan soğuğun önemli kısmını önlemektedir.

Doğalgaz faturalarınızı katlanabilir cam balkon ile düşürebilir, yaz kış kullanım alanı olarak balkonlarınızı evinize dahil edebilirsiniz. Cam balkon yaptırmak için Baysanlar Cam Balkon ile iletişime geçebilir ve uygun fiyatlarla kaliteli cam balkona sahip olabilirsiniz.

Vitrin Cam Balkon Üretimi
Evlerinde cam döşemesinden hoşlananlar genelde daha spor ve şık tasarımları tercih etmektedirler. Özellikle keyiflerinden ödün vermek istemeyenler, evlerinin balkonlarına cam balkon döşemesi yaptırmak isterler. Bu sayede balkon hem yüklük olarak kullanılabilmekte hem de kış aylarının soğuk günlerinde keyif yapılabilecek, manzara izlenebilecek bir alan olarak kullanılabilmektedir.

Cam balkonlar, evlerin balkonlarının yanı sıra cafe restoran gibi alanlarda da sıklıkla tercih edilmektedirler. Özellikle kış bahçesi tasarımı yapmak isteyenler, vitrin camlama tekniğini mutlaka tercih etmelidirler. Çünkü vitrin camlama ile mekanın içerisinde açık havada kapalı bir ortam yaratmak mümkün olmaktadır. Katlanabilir cam balkonların en önemli özellikleri yaz aylarının sıcak günlerinde temiz hava alabilme imkanı sağlamaktadır ve vitrin camlama tekniğinde de katlanabilir cam kullanılmaktadır.

Vitrin cam balkon üretiminde askılı cam balkonlar isteğe bağlı olarak kullanılabilmektedir. Sürgülü sistemler de cam balkonlarda sıklıkla tercih edilmektedirler. Bu tür sistemler aynı zamanda katlandığında yer kaplamadığı için çok kullanışlıdırlar. Cam balkon için Baysanlar Cam Balkon üreticisiyle iletişime geçin.
Cam Balkon Çeşitleri

Her evin ortalama en az bir balkonu bulunur. Balkonda oturmak ve keyif yapmak insanların evlerinde rahatlıkla hava alabilecekleri bir alanı yaz kış kullanabilmeleri, balkonları daha değerli kılmaktadır. Ancak soğuk havalar nedeniyle balkonlarda kış aylarında kar manzarasını izlemek pek mümkün olmamaktadır. Bunu mümkün kılan özelliklerden birisi balkona cam yaptırılmasıdır. Bu sayede ev sıcaklığındaki balkondan kar manzarası da kahve eşliğinde izlenebilecektir.

Katlanabilir cam balkon, balkonların açık ve kapalı olarak kullanılmasına olanak sağlamaktadır. İstenilen zamanda camın kapanması ve alanın kapalı alan olarak kullanılabilmesi, istenilen zamanda da tertemiz havayı içinize çekmek için camın katlanarak kenarda toplanması ve engel teşkil etmemesi, açık olarak balkonunuzu kullanmanıza yardımcı olacaktır. Cam balkonlar,sürmeli cam balkon, katlanabilir ve askılı olarak farklı çeşitlerde tasarlanmıştır. Herkes evinin balkonuna uygun sistemi Baysanlar Cam Balkonfirması aracılığıyla seçebilir.

Baysanlar Cam Balkon vitrin camlama gibi işlerin de altından ustalıkla kalkmaktadırlar. Evlerinize, cafenize ya da restoranınıza cam döşetmek için firmanın internet sitesi veya iletişim numarası aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.
Cam Balkon Aksesuarları

Yıllardır süre gelen balkon sefalarını artık daha teknolojik bir yapıya bürüyebiliriz. Balkonları cam olarak seçip bize sunulan bu teknolojiyi verimli kullanabiliriz.

Kendi zevk ve isteğimize göre seçeceğimiz cam balkon ile bitmiyor tasarımlar. Ayrıntıların ufak ayrıntılarda gizli olduğunu hepimiz biliyoruz. Ayrıntıların ufak ayrıntılarda gizli olduğunu hepimiz biliyoruz. Etkisinin büyük olduğu da yadsınamaz bir gerçek. Belki adını bugüne kadar duymadığımız bazı kavramlar ile tanışma vakti gelmiştir. Nelerdir bunlar peki? Alüminyum kesit ile camı kontrol altında tutabilir, üst menteşe ya da pim diyebileceğimiz aksesuar ile birbirlerine bağlayabiliriz. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü cam balkon sistemlerinde, hareketli boynuz yönlendirici, çelik lama, alüminyum gövdeli tekerlek, kapak gibi çeşitli aparatlarla bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Katlanır cam ya da vitrin askılı cam yaptırmak istediğimizde onu bir bütün yapan tekerlekleri, menteşeleri, lamaları, kilitleri, fitilleri gibi birçok ayrıntı ile de tanışmış olursunuz. Sizin için tasarlanan bu cam balkon aksesuarları ufak aksilikler sonucunda hasar görmüş olabilir. Komple değiştirmek yerine bu aksesuarlar ile zararı telafi edebilirsiniz.
Cam Balkon
Cam Balkon Sistemlerinin İmalatı

Evlerin vazgeçilmez bir parçası, keyif düşkünü kişilerin tercihi olan balkonlarda yazın çay keyfi yapmanın tadı ayrıdır. Bir yandan rüzgârın serinliğini hissederken, bir yandan da güneşin ışınları ile insanın içini ısıtan bir ortamdır balkonlar. Ancak ülkemizde yaşanan dört mevsim ile balkonlar, yaz ve ilkbahar mevsimleri dışında ev sahipleri için pek de hoş bir mekân sayılmamaktadır. Ancak bunun çözümleri düşünülmüş ve alternatif çözümler ile ev sahipleri rahata kavuşmuştur. Cam balkon ideal bir çözümdür. Bu balkon hem katlanabilir hem de kolay temizlenebilirdir. Yani ev hanımlarının vazgeçilmezi olmaya adaydır. Alüminyum bir ray sistemi vardır ve bunun üzerine kırılmaz camlar yerleştirilir. Tekerlekler ile de desteklenir. Katlanır cam her mekâna uygulanabilir olmasıyla göz doldurucudur. İmalatı istenilen mekâna istenilen şekilde gerçekleşir. Evler dışında kapalı alana sahip olmayan işletmeler için de çok önemli, fonksiyonel bir yapıdır. Yaz mevsiminde açık havalı mekânlar tercih edilirken kış mevsiminde bu tam tersidir. İşletmelerin buna bir çözüm bulmaları gerektiğinden katlanabilir cam balkon yoluna başvurmaktadırlar. Açık mekânları isterseniz açık, isterseniz kapalı kullanabilmek için bu camı yaptırabilirsiniz.
Cam Balkon
Cam Balkon Ve Katlanır Cam Balkon Kalitesi
Bir ürünün dayanıklılığı o ürünün kalitesinden geçer. Ucuz ve kalitesiz ürünleri sürekli yenilemeniz gerekirken, kaliteli ürünler ömür boyu kullanılabilmektedir. Katlanır cam balkon seçimleri de bu nedenle özenli ve dikkatli olmak gerekir.

Kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Katlanır cam alüminyum parçalar ve camdan oluşur. Bu alüminyum parçalar kaliteli olmazsa zamanla kötü etkenler sayesinde sarkma yapabilir. Yine aynı şekilde camların altına eklenen tekerlekler paslanma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Eğer bu tekerlekler paslanırsa sitemde aksaklık olacak ve cam hareket ettirilemeyecektir. Bu da ancak kalite ile giderilebilmektedir.

Camlar ile birlikte kullanılan plastik maddeler vidalar ile monte edilir. Ancak kalitesiz plastiklerin zaman ile renklerinin açıldığı gözlemlenmiştir ve vidalardan ayrılması söz konusudur. Contalar ise dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Camlara eklenen contalar doğal olarak hava ile etkileşime girecektir. Bu contaların rengi şeffaftır ve havanın etkisi ile contaların rengi değişebilmektedir. Görselliğinde bir hayli önemli olduğu bu durumda kaliteli conta tercih edilmelidir. Cam balkon seçilirken araştırılmalı veya bir bilene danışılmalıdır. Hem cebiniz hem de yüzünüz gülsün diye kaliteli ürün seçilmelidir.

Cam Balkon Ve Katlanır Cam Balkon Nerelerde Çoğunlukla Tercih Edilir?
Kapalı mekânlar kış ayları için idealdir. Soğuk havanın etkisi ile açık havalara veda edilir. Bu nedenle balkon, teras, açık havalı kafe veya restaurant kış ayları için kullanılması mümkün olmayan yerlerdir. Ev hanımları temizliğe çok düşkündür. Eve giren tozlar ya da istenmeyen canlılar balkonların korkulu rüya haline gelmesine neden olmaktadır. İşte bu büyük problem katlanır cam balkon ile çözülüyor. Her türlü mekân için uygulanabiliyor. Bu nedenle sadece açık mekânınızı kapatmak istediğinizi bildirmeniz yeterli! Kapatmak denince, temelli kapatmak algılanmasın. Çünkü katlanabilir cam balkon, istenildiği zaman açılır, istenildiği zaman kapanır. Bu nedenle sizin için büyük avantajdır. Hem de cebiniz için uygundur. Soğuk bir şehirde oturuyorsanız, evinizin korunaklı olması büyük önem taşır. Kişiler evlerinin son derece sıcak olabilmesi için birçok yol denerler. İşte cam balkon bu konuda da kişiler için vazgeçilmez bir fırsattır. Isı yalıtımı için çok faydalı bir üründür. Dışarıdan gelen soğuk havaya dayanıklı camlar ile evinizin ısısı korunarak artacaktır.
Vitrin Camlama Kullanım Kolaylığı Nedir?
İşletmelerin dört mevsim kullanışlı olabilmesi için sağlanan kolaylıklar vardır. Kişiler yaz mevsiminin kavurucu sıcağında, kendilerini atabilecek soğuk mekânlar ararlar. Bu nedenle açık havalı kafe ve restaurantları seçerler. Ancak unutulmaması gereken bir şey de vardır. Ülkemiz dört mevsimi de yaşamaktadır ve soğuk havalarda gidilebilecek mekânlar olmalıdır. Vitrin camlama ile bu avantaj sağlanmaktadır.

Katlanabilir veya sürmeli çeşitleri bulunan vitrin camlama hem maddi açıdan getirisi olan bir sitemdir. Hem de kullanım kolaylığı açısından tercih meselesidir. Çünkü istenildiği gibi açılıp kapanabilir. Bu özelliği sayesinde temizliği ile de kişileri rahatlığa ulaştırabilir. Ayrıca, belki de manzarası için işletmenize gelen müşterilere manzara kaybı yaşatmamaktadır. >Camlar tamamen yaşanabilecek sorunlara karşı yapıldığından, soğuk bir hava veya mevsimsel sorunlar camlara bir zarar vermemekle beraber sizleri de bu durumlardan koruyacaktır.

Yazın yaşanan sinek problemleri de bu yolla çözülebilir. Cam balkon gece kapatılarak kesintisiz uykuya olanak sağlar. İçeri giremeyen sinekleri yakalamakla uğraşmanıza gerek kalmayacaktır. Kaybı olmamakla birlikte yararı olan bu camlar sizi oldukça memnun edecek! Cam Balkon
Cam Balkonların Garanti Süresi Ne Kadardır?
Yeni bir ürün alındığında o ürünün garantisine de bakılmaktadır. Çünkü alınan üründe zamanla problemler yaşanabilir. Fazlasıyla para verilen ürünler için bir de tamir parası vermek kimsenin istemeyeceği bir şeydir.

Cam balkon sistemleri için de bu geçerlidir. Sorun yaşandığında yaptırırken cepten de para çıkmaması için bunun garantisine bakılmalıdır. Genel olarak piyasada en az 2 yıl garanti ile bulunup 5 yıl garantiye kadar uzatılmaktadır. Bu kişiler için bir tercih sebebi olabilir. Çünkü garanti demek, adı üzerine ürünün garanti kalitesini de çağrıştırır kişilere. Firmanın malının arkasında durduğunun göstergesi olur. Garantisi olmayan bir üründe ise bu güvence sağlanmaz. Bu nedenle katlanır cam balkon seçerken garantisinin olup olmadığına dikkat edilmelidir. Bu bir nevi tescilli demektir.

Kişilerin açık mekânları kapalı kullanabilme imkânları varken bu imkândan faydalanmaları yapabilecekleri en akıllı davranış olacaktır. Her balkona, her duruma göre ayrıca uygulanabilen cam balkon ile dışarıdan gelen istenmeyen canlıları engelleyebilir, karlı havalarda hem soğuktan hem de faturalarınızdan tasarruf edebilirsiniz. Elinizdeki imkânları değerlendirmek için ne duruyorsunuz! Cam Balkon
Sürme Cam Balkon Üretimi Nasıl Yapılmaktadır?
Balkonlar süslenen çiçeklerle, içilen çaylar ile Türk insanının olmazsa olmaz mekânlarıdır. Fakat bu balkonlar kış mevsiminde sorun yaratmaktadır. Ev hanımları için oldukça sıkıntılı bir durumdur. Cam balkon ile rahata kavuşmak hiç zor değildir.

Bu Camların birçok çeşidi vardır.Katlanabilir ve sürme bunlardan birkaçıdır. Evlerin balkonları binanın yapısından dolayı farklılık gösterir. Bu nedenle bu çeşitler balkonunuzu en fazla ne kadar iyi kullanabileceğiniz konusunda yardımcı olabilmektedir. Katlanabilir camlar genellikle büyük balkonlarda tercih edilir. Çünkü açılıp kapandığında yer sıkıntısı yaratmaması gerekir. Sürme cam balkon ise küçük balkonlara göredir. Açılabilen kısmı içe veya dışa doğru değildir. Bu nedenle tercih sebebidir. Tekerlekli bir düzeneğin üzerine yerleştirilen bu camlar alüminyum maddeler ile bütünleştirilir. Camların kaydırılması ile açılıp kapanır. Görsel açıdan da oldukça şıktır.

Evinize gelip ölçü alınır ve camların kalitesi ve yapısı sizin isteğiniz ile belirlenir. Sonrasında bu iş için tecrübeli sayılan kişiler tarafından monte edilir. Eğer tecrübesiz bir kişi monte ederse sürme cam balkon yeterince sağlam olmaz ve uzun ömürlü olmazlar. Katlanır Cam Balkon